EVENEMENT
Uithoornse Roei- en Kanovereniging Michiel de Ruyter
Amsteldijk Zuid 253, 1423 BZ Uithoorn

AMSTERDAM OPEN KANO-POLO VIERT FEESTELIJKE 25E EDITIE
Honderden kano-poloërs uit heel Europa komen binnenkort naar Amsterdam voor een sportief én feestelijk weekend. Tijdens het Hemelvaartsweekend, op 31 mei en 1 juni, verandert de Amstel bij kano- en roeivereniging Michiel de Ruyter in een levendig speelveld met maar liefst vijf velden. In vier divisies nemen 47 teams het tegen elkaar op. En goed nieuws: de toegang is gratis!
Dit jaar is extra bijzonder, want het Amsterdam Open viert zijn 25e editie. Wat ooit begon als een kleinschalig toernooi is inmiddels uitgegroeid tot een internationaal sportevenement met een gezellige festivalsfeer. De organisatie laat deze mijlpaal niet onopgemerkt voorbijgaan en pakt uit met leuke verrassingen voor spelers én bezoekers.
Binnen de vereniging is de sfeer al uitgelaten. Tientallen enthousiaste vrijwilligers staan klaar om er een geweldig weekend van te maken – van opbouw tot muziek en van wedstrijdschema’s tot het draaien achter de bar. Ook buiten de club wordt het evenement gedragen. Dankzij steun van het Ondernemersfonds en de betrokkenheid van lokale ondernemers krijgt het Amsterdam Open dit jaar een extra glans.
Kortom: een sportief spektakel op een unieke locatie, met een vleugje feest. Kom langs en geniet mee aan de Amstel!
TIJDEN
08.00 – 17.00 uur 31 mei
08.00 – 15.30 uur 1 juni
MEER INFORMATIE
Binnenkort beschikbaar
MEER EVENEMENTEN
Op zondag 18 mei van 14.30 tot 17.30 uur opent Bar ’t Fort in De…
Op zondag 18 mei 2025 vindt in Vrouwenakker een unieke vintage modeshow plaats bij Bloemsierkunst…
Op zondag 18 mei 2025 om 16.00 uur bent u van harte uitgenodigd voor een…
Zin in iets lekkers en benieuwd wat er allemaal gebeurt in een écht chocolade-atelier? Dan…