ONTDEK HET!

Uithoorn & De Kwakel gids

26 april 2021, Uithoorn

Op de plek waar de cover van de gids “Uithoorn & De Kwakel, ontdek het!” werd gefotografeerd overhandigde Gidus Buisman, voorzitter van de Stichting Promotie Uithoorn & De Kwakel (SPUK) het eerste exemplaar aan burgemeester Pieter Heiliegers en wethouder Jan Hazen. De “Ontdek het”-gids wordt de komende week huis-aan-huis verspreid in Uithoorn en De Kwakel. Het boekje bevat wandelroutes, leuke tips, achtergrondverhalen, foto’s van toen en nu en nog veel meer. Niet alleen leuk voor de inwoners, maar ook voor de bezoekers van onze gemeente.
BEKIJK DE GIDS ONLINE

Wel nieuwsgierig, maar de “Ontdek het”-gids niet bij de hand? Blader ‘m dan online door. Klik op de cover en laat je verrassen door al het leuks en moois dat onze gemeente te bieden heeft!

Heb je thuis geen gids ontvangen? Haal dan je eigen exemplaar op in het Havenkantoor van Uithoorn, Koningin Julianalaan 54 (hoek Marktplein) og bij AH JOs van den Berg op het Amstelplein.

Ontdek het! Uithoorn & De Kwakel 2021